Balta klienti negadījumus var pieteikt internetā

BALTA informē, ka ieviesusi atlīdzību pieteikšanu internētā. Tas pilnībā izslēgs vajadzību apmeklēt BALTA filiāles atlīdzības pieteikšanai un saņemšanai.

Jaunā pieteikšanas sistēma sniegs iespēju BALTA klientiem aizpildīt negadījuma pieteikuma anketu internetā. Nebūs jādodas arī uz apdrošinātāja biroju, lai iesniegtu čekus par izdevumiem saistībā ar veselības apdrošināšanu vai veiktu bojājumu fiksēšanu transportlīdzeklim vai īpašumam.

BALTA norāda, ka visvairāk šo uzlabojumu izjutīs veselības apdrošināšanas klienti. Jo 70% no visiem pieteikumiem pašreiz veido tieši veselības apdrošināšana. Tagad BALTA klienti čeks varēs ielādēt mājaslapā. Tāpat var iesniegt atlīdzības pieteikumus par KASKO, OCTA negadījumiem, īpašumam nodarītajiem zaudējumiem un par nelaimes gadījumiem.

Tiek plānots, ka šogad internetā tiks saņemti vairāk nekā 10 000 veselības atlīdzību pieteikumu.

Tā pat BALTA pastāstīja, ka 2011. gada pirmajā ceturksnī atlīdzībās izmaksājusi ~4.5 miljonus latu. Savukārt BALTA izmaksātās atlīdzības 2010. gadā sastādīja 17.7 miljonus latu. Visvairāk izmaksāts par īpašuma negadījumiem, savukārt visbiežāk maksāts par KASKO un OCTA.