Vērtība pati par sevi – tā Eurorisk redz savu klientu. Mēs iedziļināmies un izstrādājam individuālus risinājumus, sniedzam profesionālu atbalstu un savā darbā augstu vērtējam klienta apmierinātību. Tādēļ esam jums pieejami, kad vien tas nepieciešams.

Sūtīt vēstuli

Rakstiet uz brokeris@eurorisk.lv un jūs saņemsiet:

  • izsvērtu un jūsu vajadzībām atbilstošu informāciju par apdrošināšanas pakalpojumiem
  • padomu, ko darīt, ja noticis apdrošināšanas gadījums
  • nepieciešamo atbildi sniegsim 24h laikā

RAKSTĪT VĒSTULI

ZVANĪT

Zvaniet mūsu speciālistam uz 22001020 un jūs saņemsiet:

  • izsmeļošu un tieši jums piemērotu informāciju par apdrošināšanas pakalpojumiem
  • konsultācijas par to, kā rīkoties, ja noticis apdrošināšanas gadījums
  • profesionālu un patīkamu sarunu

Zvanīt

Bieži uzdotie jautājumi

line

Mēs ticam, ka patiesi labs apdrošināšanas brokeris mērķtiecīgi strādā klienta labā. Stabila un ilgstoša sadarbība ir viņa mērķis. Tādēļ mūsu apdrošināšanas brokeris atradīs jums labāko un atbilstošāko risinājumu jebkurā apdrošināšanas jautājumā.

Kļūstot par Eurorisk klientu, jūs iegūsiet:

  • laiku – mēs apsekosim objektu, veiksim t/l uzskaiti, izvērtēsim riskus, apkoposim dažādus apdrošināšanas piedāvājumus, tos analizēsim un sniegsim pārskatāmu salīdzinājumu;
  • naudu – veiksim esošo apdrošināšanas līgumu auditu, kā rezultātā jūsu izdevumi var samazināties līdz pat 30%;
  • sirdsmieru – izvērtēsim iespējamos riskus, sniegsim bezmaksas rekomendācijas risku mazināšanai un noslēgsim apdrošināšanas līgumus atbilstoši jūsu uzņēmējdarbības specifikai.

Mūsu darbu raksturo zināšanas un pieredze 10 darbības gadu laikā, profesionāla komanda, kā arī rūpīga attieksme pret katra klienta vajadzībām. Par mūsu darba kvalitāti vislabāk spēj stāstīt mūsu sadarbības partneri un klienti.

Risku izvērtēšana notiek katram klientam atsevišķi, par pamatu ņemot uzņēmējdarbības veidu. Veicam apskati, fotografēšanu, sarunā noskaidrojam, kādi riski jūs satrauc, un izstāstām, kādus saredzam mēs. Veicam informācijas apkopojumu un sniedzam rekomendācijas risku mazināšanai, kā arī iesakām atbilstošus apdrošināšanas risinājumus.

Apsekojot objektu, mūsu profesionāļi izveidos rekomendācijas, kuras iesniegsim jums rakstiski un kuras izpildot būtiski samazināsies iespēja notikt negadījumam. Piemēram, vai esat pamanījis, ka pie apkures krāsns nepieciešams izveidot norobežojošu sienu kurināmajam materiālam? Vai zināt kādas drošības sistēmas pasargātu jūsu uzņēmuma transportu no zādzības riska? Šādu piemēru ir daudz, un tie katram uzņēmējdarbības veidam ir specifiski.

Ja noticis apdrošināšanas negadījums, Eurorisk brokeri ir gatavi palīdzēt gan konsultējot, kā jārīkojas atbilstošā situācijā (jāsauc policija, jācenšas mazināt sekas u.tml.), gan piesakot atlīdzības gadījumu. Nodrošinām profesionāla eksperta pakalpojumus bez papildus maksas.

Par mūsu veiktajiem pakalpojumiem apmaksu veic apdrošināšanas kompānijas, kas izmaksā komisiju par noslēgtajiem līgumiem. Izmaksu apmērs ir atkarīgs no līguma veida, tomēr tas nekādi neietekmē jūsu maksājumu par apdrošināšanas līgumu.

Nāciet uz mūsu tuvāko filiāli vai arī zvaniet vai rakstiet e-pastu!